Türkiye İÇİN EN İYİ VPN PROGRAMLARI 2019

Herhangi bir web sitesinin veya uygulamanın engelini kaldırmak için en iyi VPN'ler
Gizliliğinizi ve anonimliğinizi koruyun
Akış, gizlilik, oyun ve torrent için en iyisi
Ücretsiz denemeler ve para iadesi garantileri
93278015_email
1 NordVPN
En hızlı VPN, tüm cihazlarla uyumlu
Tehlikeli Siteleri Engeller
Sınırsız P2P / Torrenting
30-gün para iade garantisi
60 ülkeye kadar bağlantı kurun

NordVPN sizlere tam güvenlik teklifi sunar. Örneğin, DNS sunucusu sahipliği ve killswitch. Basit arayüzü sayesinde istediğiniz herhangi bir güvenlik protokolünü seçebilirsiniz çünkü tüm veri yasalarının ötesinde kurulmuştur. Birçok ülkede NordVPN, sadece bu protokollerin basit bir karışımını kullanır.
Bu nedenle, tüm kullanıcılara bazı ek işlevler katmanı sunabilir ve zorlu blokların üstesinden gelmeye yardımcı olabilir. Bu yıl NordVPN, tüm müşterileri tatmin etmekte en iyisiydi . Ayrıca, son derece hızlı bir VPN bağlantısı vardır. BU nedenle en iyi vpn programları listesinde ilk sırayı aldı. Kullanımının oldukça kolay olduğunu söylemiyoruz ancak ekibimiz her türlü sıkıntıya yardımcı olmak için 7/24 çalışır. Tabii ki, 30 günlük bir para iadesi de garanti ediyoruz. NordVPN, en yeni VPN sektöründe ilk 10'a giriyor. Bir kullanıcı, bu alandaki en profesyonel ve en takdir edilen hizmet olduğunu düşündüğünü belirtti.

Gizlilik ve hız arasında iyi seçim. Kişisel bilgileriniz güvende. 7/24 canlı destek.
30+ Ülkede 1100+ Sunucu
Hızlı ve güvenli bağlantı
Online Alışveriş İçin En iyi vpn
15 Milyon + Kullanıcı tarafından güvenilen
60 günlük para iade garantisi

Akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla daima iletişim halinde olmak için istekli misiniz? Ancak favori web siteleriniz engellendi mi? Çözümü biliyoruz! CyberGhost VPN maliyeti azdır, ancak her gün size yardımcı olur! Artık tüm sevdikleriniz ya da ilginç oyunlarınız artık sizi özlemeyecek! Paranız olmasa bile, çözümü zaten bulduk! CyberGhost, büyük kredi / banka kartları veya çevrimiçi PayPal da dahil olmak üzere farklı türden ödemeler içerir ve hatta bugünlerde çok popüler olan bitcoin de dahil!
CyberGhost, Romanya’da “doğdu”. Bu gerçeğe hayran kalacaksınız; Romanya, bildiğiniz kadarıyla diğer birçok ülke tarafından uygulanan tüm saçma veri saklama yasalarına  karşıdır.
Romen Siber Güvenlik Yasası, sağladığınız tüm verilerin yüksek düzeyde korunacağını gösterir. Ayrıca tüm çerez dosyalarınız da kullanılmayacaktır.

3 IPVanish VPN
Gelişmiş gizlilik özellikleri ile yüksek performanslı VPN. DNS ve IP sızıntı koruması. LiveChat desteği.
Askeri dereceli şifreleme
60'tan fazla ülkede 1.000'den fazla VPN sunucusu
7 günlük para iade garantisi

 IPVanish VPN, 830 farklı VPN sunucusu içerir ve 27 ülkede geçerlidir! Şaşırtıcı! Nadir yerleri bile bağlayabilirsiniz, ör. Singapur, Hong Kong ve hatta İsrail.Sadece Amerika'da bile 136 yeni sunucu vardır! Bu, ABD hizmetlerinin kilidini açmak istediğinizde IPVanishVPN'i daha da isteğe bağlı hale getirir. Bu VPN'i “yüzyüze” tanıyan kişiler, bunu kullanılabilecek “askeri sınıf şifreleme” olarak tanımlar. Bunun nedeni IPVanishVPN'in iyi bilinen AES-256 şifresini kullanmasıdır. IPVanish VPN, otomatik HTTPS yönlendirme veya veri sıkıştırma dahil olmak üzere bazı ek bağlantılara sahiptir.
IPVanishVPN'in bir başka iyi noktası saydamlık sayfasıdır. Halktan gizlenmez. Sayfa IPVanishVPN'de herhangi bir kayıt olmadan kolayca kullanabileceğiniz çeşitli bildirimler gösterir.

4 Trust.Zone
Engellenen sitelere erişin ve bilgileri yüksek hızlarda güvenli bir şekilde paylaşın. En büyük eksiler: mobil sürüm yok.
128+ VPN sunucusu
35 ülkeye bağlanma
10 günlük para iade garantisi
Trust.ZoneSeychelles’e dayanan muhteşem bir VPN programıdır. Bazıları onu yeni gelenler için cennet , bazıları ise sığınak olarak adlandırır. Bu VPN, böyle bir alanda yeni bir hizmet olmasına rağmen, büyük miktarda kullanıcı ve her şeyi özetlemek gerekirse büyük bir genel skora sahiptir. Üç yıl önce tüm dünyaya tanıtıldı. O zamana kadar tüm testler yapıldı ve servis neredeyse mükemmel sonuçlar verdi: en iyi hız,ve gizlilik (VPN sadece e-postanızı gerektirir, ancak asla kişisel bilgilerinizi istemez), kolay kullanım ve iyi müşteri desteği. Tam olarak nerede olduğunuz önemli değil - dilediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz tüm web sitelerine erişebileceksiniz.Trust.Zone, 31'den fazla ülkede 105 güvenli sunucu hakkında övünebilir. Bu VPN'i kullanarak, bağlandığınız her sunucu için trafik kullanımını izleyebilir, böylece tüm geçmişinizi kaydedebilirsiniz. Trust.Zone tüm platformlarda kullanılabilir: Android, Apple, Windows vb.

5 Hide My Ass
Yüksek performanslı VPN, killswitch ve birinci taraf DNS sunucuları
860+ VPN sunucuları
190'dan fazla ülkeye bağlan
30-gün para iade garantisi
 "Hide My Ass", söylenildiği gibi komik ismine rağmen, çok takdir edilen bir özellik sunuyor. Basitçe «uygulama bölümü» olarak adlandırılır. Açıklayacağız. Her VPN internet bağlantısını korumalıdır. Uygulama Koruması, HIDE MY ASS tarafından hangi uygulamaların kesinlikle korunduğunu fark etmenize olanak tanır. Ayrıca, hangi bağlantı profilinin kullanılacağını seçebilirsiniz.

Ayrıca, Hide My AssHD'de farklı filmleri / videoları izlemeye istekli olanlar için çok uygundur. Hide My Ass'in Amerika'ya dayanan bir cümlesi bize kaliteyi anlatıyor. “ABD her zaman ülke içinde tam mahremiyet sağlar.” Bu nedenle, Hide My Ass’de hiçbir kayıt olmadığını garanti eder. Ancak, gizlilik mutlak öncelik değildir, aynı zamanda (Android uygulamaları dahil) verimli ve hızlı bir hizmet sağlar ve inanılmaz bir iş yapar! Ayrıca, büyük kredi kartları veya PayPal veya hatta yeni endüstri - bitcoindahil olmak üzere çeşitli ödeme fırsatları vardır! Şimdi deneyin ve tatmin edici kalın!

6 PrivateVPN
Hızdan ödün vermeden gizlilik ihtiyaçlarınız için mükemmel çözüm. 7/24 Canlı Sohbet desteği.
80+ VPN sunucuları
56 ülkeye bağlan
30-gün para iade garantisi
GENEL BAKIŞ
 Fark edebileceğiniz gibi, her hizmet sınırsız veri kullanımı ve diğer bircok özellikleriyle, örneğin, aynı anda kurabildiği çeşitli eşzamanlı bağlantıların sayısıyla övünebilir, PrivateVPN bir istisna değildir. Ancak yukarıda belirtilen özelliklerin hepsinin tek bir hizmette olmasını istiyorsanız, ana özelliklerinin tadını çıkarmak için en kısa sürede PrivateVPN'i indirmekte tereddüt etmeyin.
Tek bir eksisi vardır,PrivateVPN'i anonim olarak ödeyemezsiniz. Ama göründüğü kadar kötü değil, verileriniz korunacak ve hiç kimse kendi amaçları doğrultusunda kullanamayacaktır. Bizler "Dünyanın En Hızlı VPN”i olarak PrivateVPN'isöylüyoruz, kontrol etmeye hazır mısınız?

7 SaferVPN
SaferVPN hızlı bağlantı ve temel gizlilik, Canlı Sohbet yoluyla 7/24 müşteri desteği sunar.

700+ VPN sunucusu
34+ ülkeye bağlanma
30-gün para iade garantisi

SaferVPN, bir süre önce Macaristan'da kuruldu. Bu katı bir yazılım ve yüksek hızlara sahip bir VPN'dir. Aynı anda yaklaşık 3 cihaz bağlayabilirsiniz. Bu nedenle, herhangi bir risk almadan dizüstü bilgisayarınız, bilgisayarınız, iPad veya telefonunuz için uygun olacaktır. Kullanıcılar için, müşterilere hizmetin yardım etmesi ve iyileştirilmesi için canlı sohbet kurulmuştur. Ayrıca, mobil uygulamamızı SaferVPN için kullanabilirsiniz. Sadece deneyin!

SaferVPN, HD akış için en iyi seçimdir. Tüm platformlarda ve tarayıcılarda güvence altına alınmıştır.
SaferVPN'in bağlantı süresi 8 saniyedir. Böylece birkaç saniyede tüm favori sitelerinize ve uygulamalarınıza tam erişim elde edersiniz. Bilgisayar etkinliğinizi azaltmayacağını ve herhangi bir rahatsızlık hissetmeyeceğinizi garanti eder. Bu düşük fiyat için iyi bir seçimdir!

8 PureVPN

Ekstra güvenlik için hızlı hız ve NAT güvenlik duvarı dahildir. Canlı Sohbet yoluyla 7/24 müşteri desteği.

60'dan fazla ülkeye bağlan
30-gün para iade garantisi
GENEL BAKIŞ
Bu VPNin en popüler hizmetidir! PureVPN, kullanımı saf ve basit olduğu için ismini kanıtlamıştır. Tek bir tıklama, onu açmak ve avantajlarından yararlanmak için yeterli olacaktır! PureVPN ayrıca gizlilik ve güvenliği yüksek seviyelerde de kanıtlamıştır. PureVPN, bağlantıda asgari günlükleri tutmayan bir VPN'dir (Sanal Özel Ağ anlamına gelir). Bu, kullanım süreniz boyunca gizliliğinizi hissedeceğiniz güvenli bir hizmettir.

Bunun nedeni, PureVPN'in sizi kendi güvenliğiyle dolduran şeffaf gizlilik politikasına sahip olmasıdır. Ayrıca, fiyatı doğru ve indirildikten sonra ilk aylarda ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.
Bu hizmet Kanada'da kurulmuştur. PureVPN herhangi bir geri ödeme sunmamaktadır ve tüm kullanıcılar küçük planın altındaki hizmeti denedikleri için bizler bunun adil olduğunu düşünmekteyiz.

9 Ivacy VPN
Etkin tarayıcı eklentileri ile kullanımı kolay VPN. Gizlilik için katı seçim.
275+ VPN sunucuları
50'den fazla ülkeye bağlan
7 günlük para iade garantisi
Sadece IvacyVPN'nin sunucularının 50'ye kadar ülkede olduğunu hayal edin. Bu, insanların tüm coğrafi kısıtlamaları yıkmak için teklif edilen yerlerin herhangi birine "taşınabileceği" anlamına gelir. Müşteriler sunuculara erişimden zevk alabilirler. Elbette, bunun için ödeme yapmalılar, ancak fiyat herkesin IvacyVPN'den zevk alması için yeterince düşüktür. Eğer isterseniz, Ivacy'in sizin için uygun olup olmayacağını öğrenmek için ilk ay boyunca bu VPN'i ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. ABD, Kanada, Çin gibi ülkeler size sunulacak. Sadece bir dezavantaj vardır - Avustralya yalnızca ödeme yapan kullanıcılar tarafından kullanılabilir.
Piyasadaki bazı VPN servisleri en hızlısı olmakla ilgili yalanlar söylüyorlar. Ama biz yapmıyoruz. Bağlantı hızlarımız en iyi sonuçların en iyisi.

Ivacy'ninglobal ağına dizüstü bilgisayarınız, masaüstü PC'niz, akıllı telefonunuz veya tabletiniz ve hatta yönlendiriciniz üzerinden erişebilirsiniz. Unutmayın, aynı anda en fazla beş aynı anda bağlantı kurabilirsiniz. Ivacy VPN bunun olmasına izin veriyor.

10 ZenMate

Güvenli ve güvenilir bir hizmet için iyi bir genel performans ve sağlam gizlilik özellikleri ile kullanımı kolay VPN.

140'dan fazla ülkeye bağlanma
7 günlük para iade garantisi
ZenMate, önde gelen çevrimiçi güvenlik şirketlerinin bir parçasıdır. Kendi güvenlik ve antivirüs ürünleri var. ZenMate bağımsız bir ürün olarak mevcuttur. ZenMate yeni bir tipik Avira ürünüdür. ZenMate arka planda iyi işini yapar.

ZenMate VPN hız ve hızlı bağlantı süresi sunar. Sunulan ülkeyi sevmiyorsanız, her zaman değiştirebilirsiniz. Örneğin, Kanada'yı Almanya'ya değiştirebilirsiniz. Tüm kişisel bilgileriniz ve bulunduğunuz yerin detayları güven altındadır. Birilerinin bilgilerinizi incelemeleri için kullanabileceği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, ZenMate'in trafiğinizi azaltmayacağından emin olabilirsiniz. Bu tür bir VPN, gizlilik, hız ve kolaylık arasında sağlam bir güvenilirlik; para iadesi seçeneği ile de iyi bir denge sunuyor.

Comments

Popular posts from this blog

VPN nedir?

VPN PROGRAMI